Ви тут: ЧДТУ Факультет комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Новини Студенти-дизайнери ЧДТУ повернулися з відзнаками із всеукраїнського форуму
П'ятниця, 17 квітня 2015 12:26

Студенти-дизайнери ЧДТУ повернулися з відзнаками із всеукраїнського форуму

З 8 по 10 квітня 2014 року на базі Херсонського національного технічного університету відбувся Всеукраїнський дизайн-форум «ПроDESIGN». в рамках якого проходили:

• ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дизайн»;
  • Міжнародна  науково-практична конференція «Художній авангард: пошук нової мистецької парадигми»;
  • Всеукраїнські конкурси фешн-фото, фешн-ілюстрацї, анімації.

Захід зібрав 196 учасників з 35 вищих навчальних закладів 5 країн світу. Черкаський технологічний на форумі представляли студентки 3 курсу Аліна Шапранта Лариса Набока.До складу журі всіх конкурсів входила доцент кафедри дизайну ЧДТУ, кандидат мистецтвознавства Інна Яковець.

Студенти з 13 вищих навчальних закладів виконали завдання ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади «Внутрішній світ машини». Диплом другого ступеня за перемогу в олімпіаді отримала Аліна Шапран.

Також Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу фешн-фото у номінації «Фешн-костюм» зайняла Світлана Гніденко з роботою «Світ в якому я живу», керівник старший викладач Бердник А. П. Ця ж робота отримала відзнаку голови Херсонського осередку Спілки дизайнерів України.

На конкурсі анімації у номінації «Комп'ютерна анімація» дипломом ІІІ ступеня відзначили роботу «За рамками» Анни Бражнікової ( керівник  викладач Чікало Б.П.)

За участь у Всеукраїнському конкурсі фешн-ілюстрації відзнаку голови Херсонського осередку Спілки дизайнерів України у номінації «Графічна техніка» -. отримала Марина Луценко за роботу «Джазові імпровізації». У ційже номінації отримала відзнаку інформаційного партнера Всеукраїнського дизайн-форуму «ПроDESIGN» Херсонської філії ПриватБанку Альона Лифар за роботу «Стрикоза». Готувала обох дівчат до конкурсу кандидат мистецтвознавства, доцент Лагода О.М.

За вдале образне рішення Херсонська обласна молодіжна організація «Центр креативної творчості «Бумідей» нагородила заохочувальною грамотою Надію Тріфонову за роботу «Агата Крісті».

Вітаємо команду студентів-дизайнерів та їх наставників! Нових вам творчих злетів та перемог!

Фото Олександра Друганова