Ви тут: ЧДТУ Факультет комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Новини Зустріч студентів з випускником ФКТМД - інженером компанії TE Connectivity Денисом Мізіним
Понеділок, 26 травня 2014 11:12

Денис розповів про свій досвід роботи на інженерних посадах підприємств України (на Строммашина, Фотон (НПК Ротор) м. Черкаси, НПО Практика м. Київ) та Чехії (компанії ALPS та TE Connectivity).

Після цього студенти мали можливість з досвідченим інженером. Вони активно цікавились особливостями роботи в провідних компаніях Европейського Союзу та можливостями працевлаштування. Особливо цікавили студентів питання, які знання потрібні для успішної кар’єри інженера-механіка.6 травня 2014 року була проведена зустріч студентів старших курсів напряму "інженерна механіка" з випускником ФКТМД 2002 року - інженером компанії TE Connectivity (філіал компанії в м. Брно, Чехія) Денисом Мізіним.

Після зустрічі Денис Мізін дав коротке інтерв'ю.