Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Креативність та інтерактивність ФЕУ в День відкритих дверей
Вівторок, 21 лютого 2017 11:35

Креативність та інтерактивність ФЕУ в День відкритих дверей

Традиційно факультет економіки та управління відзначився своєю креативністю та інтерактивним підходом до організації Дня відкритих дверей.

В суботу 21 лютого гостинно відкрила двері Квест-room − країна професій «FEUland». Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитись зі спеціальностями факультету у вигляді економічної пригоди.

Кожен гравець рухався по ігровому полю та мав змогу відповісти на цікаві питання кафедр факультету з фінансів, економіки, підприємництва, менеджменту, маркетингу, економічної кібернетики, банківської справи, соціального забезпечення та політичної філософії.

У такий незвичний спосіб учасники дізнались багато нового, а також визначились зі своїми пріоритетами щодо вступу!

Всі учасник отримали подарунки від кафедр факультету, а також позитивні емоції від участі в грі.