Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра хімічних технологій та водоочищення Новини кафедри Кафедра Хімічних технологій та водоочищення взяла участь в святкуванні Дня міста
П'ятниця, 22 вересня 2017 13:00

На ярмарці професій, що проходила днями в сквері Б. Хмельницького в рамках святкування 731 річниці з дня заснування міста Черкаси, була представлена і кафедра Хімічних технологій та водоочищення Черкаського державного технологічного університету.

За декілька годин заходу всі відвідувачі могли взяти участь в хімічній вікторині, і не лише дізнатися що Фосфор пахне як часник і що таке коагулянт, а і виграти цінний приз.

Також кожен охочий міг протестувати свої продукти харчування на вміст нітратів за допомогою спеціального приладу. Окрім цього, майбутні абітурієнти могли особисто поспілкуватися із студентами кафедри, які цього року були на тритижневому стажування в Норвезькому університеті природничих наук в рамках двох міжнародних проектів, членами яких кафедра є: WaterHarmonyErasmus+ та WaterНarmonyEurasiaII.

Поважними гостями експозиції були ректор університету Григор Олег, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Черевко Олександр, міський голова Анатолій Бондаренко, народні депутати Олег Петренко та Микола Томенко та мешканці і гості міста Черкаси.

Кафедра долучається до вітань рідного міста та бажає йому лише одного – довгих літ процвітання.