Ви тут: ЧДТУ Профком Умови членства студентам УМОВИ ВСТУПУ ТА ЧЛЕНСТВА

УМОВИ ВСТУПУ ТА ЧЛЕНСТВА

ВСТУПИТИ ДО ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ ДУЖЕ ЛЕГКО:

.    прийти до 245 аудиторії  II корпусу ЧДТУ та написати заяву на вступ на ім'я голови Профкому ЧДТУ;

.    ми ознайомимо з напрямками роботи організації, і які саме переваги членства існують;

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ БУТИ ПОВНОПРАВНИМ ЧЛЕНОМ ПРОФСПІЛКИ  ТА МАТИ ЧИСЛЕННІ БОНУСИ ВІД ОРГАНІЗАЦІЇ, ПОТРІБНО:

.    сплатити вартість документу (профспілкового квитка) 2.00 грн. Одноразова сплата.

.    членські внески 50.00 грн. за один навчальний  рік для студентів, які навчаються за контрактною / бюджетною формою, та не отримують стипендії. Сплата протягом кожного навчального року.

.    в разі, якщо отримуєте стипендію, профспілкові внески в розмірі 1% вираховуються автоматично від стипендії бухгалтерією університету на рахунок профспілкової організації ЧДТУ щомісяця ( про це вказано в заяві на вступ).

Якщо  маєте бажання бути профспілковим активістом - ласкаво просимо! Кожна праця та відповідальність помічається профкомом та винагороджується! Реалізація рішень завжди на користь профспілчан!