Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Студентська молодь відстоює свої права
П'ятниця, 08 квітня 2016 10:12

Студентська молодь відстоює свої права

07 квітня 2016 року в Києві відбулась багатотисячна
Попереджувальна акція протесту студентської молоді України.

Молоді потрібно навчатись, а країні потрібні патріоти, тоді у неї буде майбутнє.

Розпочалася вона з мітингу у парку імені Т.Шевченка поруч з головним корпусом
Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Студенти вишів звернулись до влади із закликом припинити наступ на їх соціально-економічні права, гарантовані законодавством, а саме:

• Стипендія у розмірі прожиткового мінімуму відповідно до Закону України «Про вищу освіту».

• Виплата індексації стипендії у повному обсязі за рахунок коштів Державного бюджету України.

• Пільговий проїзд студентів у міському, приміському та міжміському транспорті.

• Оздоровленняю студентів у санаторіях-профілакторіях.

• Розробка Кабінетом Міністрів України механізму надання пільг студентам з числа учасників бойових дій та внутрішньо переміщеним   особам, студентам, чиї батьки загинули у зоні АТО.

• Фінансування вищих навчальних закладів у необхідному обсязі. Виділенню вищим навчальним закладам з Державного бюджету належних коштів на оплату комунальних послуг.

• Витрачання власних коштів вищих навчальних закладів на розвиток матеріально-технічної та наукової бази.

Молоді люди пройшли центральними вулицями міста від вулиці Володимирській по Хрещатику – на майдан Незалежності та до Алеї Героїв Небесної сотні, де було покладено квіти на вшанування пам'яті загиблих за Україну.

Студенти виконали державний Гімн і запевнили, що докладуть максимум зусиль для відстоювання своїх прав, честі та гідності молодого покоління майбутніх фахівців, яким боротися за нову Україну та її входження до співтовариства розвинених європейських держав.

Докладна інформація на сайті Федерації профспілок України

Студентська молодь відстоює свої права