Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Профспілковий актив та студенти ЧДТУ вшанували ветеранів війни
П'ятниця, 08 травня 2015 09:20

Профспілковий актив та студенти ЧДТУ вшанували ветеранів війни

Профспілковий актив Черкаського технологічного разом із студентами-активістами студентської ради вшанували почесних членів профспілки – ветеранів Другої світової війни, колишніх співробітників університету. Кожного вітали щирими словами і грошовими подарунками.

Студенти, у свою чергу, почули цікаві історії про славетне життя наших ветеранів з перших вуст, поспілкуватися з живими легендами нашого міста, пережили разом з ними згадані моменти непростого минулого. Загартовані в боях і концтаборах, ветерани дивували молодь проявами міцного духу та кипучої життєвої енергії. Студенти в черговий раз переконалися, наскільки важливі для літніх людей увага, людське тепло, бажання донести до сучасного покоління свої переживання, досвід, біль і радості буття.

Щиро вітаємо із славетним святом Перемоги і бажаємо здоровя, миру, довгих років життя

• Мельниченку Миколі Степановичу
  • Чепіль Раїсі Олексіївні
  • Ушеніній Валентині Петрівні
  • Кайдашу Миколі Геврасійовичу
  • Кулаковському Василю Якимовичу
  • Кулінічу Олександру Івановичу
  • Яровенко Лідії Миколаївні
  • Прямухіну Валентину Євгеновичу
  • Грядунову Віктору Івановичу
  • Шмулію Миколі Івановичі
  • Коробку Івану Омеляновичу

Низький Вам уклін і шана, дорогі ветерани!