Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Конференція трудового колективу та первинної профспілкової організації ЧДТУ відбудеться 18.04.24 р.
П'ятниця, 12 квітня 2024 11:48

Конференція трудового колективу та первинної профспілкової організації ЧДТУ відбудеться 18.04.24 р., о 15:00, в залі засідань 1 корпусу (кінозал). Реєстрація о 14:30.

Порядок денний:

1. Звіт ректора Черкаського державного технологічного університету Олега ГРИГОРА про виконання Колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом ЧДТУ за 2023 рік.

2. Про обрання представників до Вченої ради Черкаського державного технологічного університету.

3. Звіт голови первинної профспілкової організації Черкаського державного технологічного університету Василя ЗАГОРОДНЬОГО про виконання Колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом ЧДТУ за 2023 рік.

4. Різне.