Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Профком організував для студентів та працівників ЧДТУ з їхніми дітьми травневу екскурсію в Черкаський міський зоопарк
П'ятниця, 19 травня 2023 09:55

Профком організував  для студентів та працівників ЧДТУ з їхніми дітьми травневу екскурсію в Черкаський міський зоопарк

Відвідувати “наш” Черкаський зоопарк обожнюють не лише діти, а й дорослі! І кожного разу можна віднайти щось нове й цікаве –пізнавальне. А дехто не відвідував його років з 10. Чи не чудовий привід відкласти телефони в сторону і поспілкуватися з природою в теплій компанії?

З нагоди травневих свят профспілковий комітет ЧДТУ організував та надав таку можливість. За рахунок профспілкового бюджету було закуплено велику кількість квиточків. Всі бажаючі працівники університету та їхні дітки, а також і студенти, мали змогу протягом травня-місяця (в будні, чи вихідні) відвідати Черкаський міський зоопарк. Профком ЧДТУ турбується про духовно-культурне дозвілля своїх профспілчан! Сподіваємось відвідуючі отримали лише приємні емоції та враження!