Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини За підтримки профкому ЧДТУ кафедра фінансів спільно з кафедрою фізичного виховання та здоров’я людини провели освітньо-спортивний захід «Шахрай Гудбай»
П'ятниця, 19 травня 2023 09:39

17 травня 2023 року на базі спортивного комплексу ЧДТУ  кафедра фінансів спільно з кафедрою фізичного виховання та здоров’я людини провели освітньо-спортивний захід «Шахрай Гудбай».

Участь приймали студенти факультетів: ФІТІС, ФЕУ, ФГТ.

Захід пройшов у форматі командно-спортивного змагання у вигляді естафет. У ході змагань учасники показали свою фізичну підготовленість та фінансову обізнаність.

Переможці отримали заохочувальні призи від кафедри фінансів. По закінченню заходу профком ЧДТУ почастував всіх учасників смачною піцою та напоями.