Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини За сприяння профспілкового комітету 12.05.23 р.студенти-екологи груп ЕК-20, ЕК-13 та ЕК-93 ЧДТУ відвідали Національний Ботанічний сад НАН України імені Миколи Гришка
П'ятниця, 19 травня 2023 09:28

12 травня 2023 року студенти груп ЕК-20, ЕК-13 та ЕК-93 спеціальності «Екологія» Черкаського державного технологічного університету, за сприяння профспілкового комітету ЧДТУ, відвідали Національний Ботанічний сад НАН України імені Миколи Гришка, де під керівництвом доцентів Людмили Жицької та Оксани Єгорової і за участю старших наукових співробітників, кандидатів біологічних наук відділу природної флори Вікторії Грицюк й Алли Гнатюк пройшов науково-практичний семінар на тему «Збереження біорізноманіття екосистем ботаніко-географічних областей України та вплив адвентивних паразитарних інвазій на розвиток природних ценозів».

Кафедра екології ЧДТУ висловила вдячністьголові профспілкової організації ЧДТУ Василю Загородньому за можливість здійснити таку цікаву та інформативну екскурсійну поїздку.