Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Пропозиція дитячого оздоровлення та відпочинку влітку 2023 р. в дитячому таборі з денним перебуванням «Планета дитинства»
П'ятниця, 12 травня 2023 10:29

Пропозиція дитячого оздоровлення та відпочинку влітку 2023 р. в дитячому таборі з денним перебуванням  «Планета дитинства»

Первинна профспілкова організація доводить до відома про можливість літнього відпочинку для дітей працівників ЧДТУ.

З  5 червня поточного року розпочне свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням дітей «Планета дитинства» на базі готелю «Черкаси Палац» (колишній готель «Апельсин»).

До табору запрошуються діти віком 6-16 років. Тут створено необхідні умови для організованого, контрольованого і безпечного дозвілля школярів під наглядом досвідчених педагогів і тренерів у будні дні з  8:00 до 17:00, поки батьки працюють або зайняті своїми справами.

Кожен день спланований таким чином, щоб діти могли відпочивати, харчуватися, розважатися. Щодня проводяться спортивні заняття та інтерактивні ігри на свіжому повітрі, квести, вікторини, майстер-класи, екскурсії і ще багато чого цікавого.

Діти відпочивають у комфортних номерах. У таборі організовано дворазове повноцінне харчування (сніданок, обід) та підвечірок з виключно корисних с трав зі свіжих продуктів та у відповідності до офіційно затвердженого шкільного меню, розробником якого є Євген Клопотенко.

У приміщенні будівлі табору є укриття, облаштоване згідно з нормативами безпеки: 3 аварійні виходи, посадкові місця, питна вода, печиво, вбиральня, генератор та розетки.

Вартість 10-денного перебування в таборі становить 5600 гривень та 600 гривень додатково на екскурсії та розваги. Обласний комітет Профспілки  фінансує 1000 гривень на одну путівку.

Зміни:

1. – 05.06-16.06;

2. – 19.06-30.06;

3. – 03.07-14.07;

4. – 17.07-28.07;

5. – 31.07-11.08;

6. – 14.08-25.08.

Алгоритм ваших дій:

1.     Член Профспілки, який бажає направити свою дитину в табір, самостійно телефонує до адміністратора готелю (067)461-53-14, (0472)37-27-07 і замовляє путівку.  Щодо оплати – до бухгалтера Олександра (097)6479653.

2.    Після оформлення путівки і оплати за путівку, потрібно звернутися до профкому та написати заяву з проханням про надання допомоги на часткове відшкодування вартості путівки. Також надати копію квитанції про оплату за путівку.

Сума часткового відшкодування вартості путівки від профкому ППО ЧДТУ складатиме 1/3 загальної вартості путівки на 1 дитину, виходячи з фінансових можливостей ППО ЧДТУ (рішення профкому).

Голова  ППО ЧДТУ                                 Василь ЗАГОРОДНІЙ