Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Профком ЧДТУ організував Новорічне свято для дітей
Вівторок, 10 січня 2023 10:33

Профком ЧДТУ організував Новорічне свято для дітей

28 грудня 2022 року Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України з дозволу Черкаської обласної військової адміністрації організувала Новорічне свято для дітей членів освітянської Профспілки. Дуже хотілося, щоб дітки хоч на декілька годин поринули у різдвяну історію та відчули настрій новорічних свят.

Профспілковий комітет ЧДТУ долучився до організації свята та замовив ще додатково квитки для всіх бажаючих Профспілчан ЧДТУ. Голова профспілки ЧДТУ Василь Загородній привітав присутніх і вручив солодкі подарунки від Обласної організації Профспілки.

Це феєричне шоу європейського рівня, неймовірно зворушливе та веселе влаштував міжнародний театр пригод та фантастики “Каскадер”. Чарівна казка братів Грімм “Рапунцель .Новорічні дива”.

Незважаючи на неприємні незручності воєнного часу, вдалося подарувати дітям масу приємних, непідробних емоцій і вражень! Дякуємо ЗСУ за можливість отримати позитив нашим дітям! Все буде Україна!