Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини 30 листопада 2022 року в ЧДТУ відбулась Звітна профспілкова конференція ППО ЧДТУ за 2022 рік
Четвер, 01 грудня 2022 13:43

30 листопада 2022 року в ЧДТУ  відбулась Звітна профспілкова конференція ППО ЧДТУ за 2022 рік

30 листопада 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті  відбулась Звітна профспілкова конференція профспілкового комітету первинної профспілкової організації ЧДТУ за 2022 рік.

Із звітною доповіддю на конференції  виступив голова ППО ЧДТУ Василь ЗАГОРОДНІЙ.

У своїй доповіді він розкрив весь спектр роботи профспілкового комітету, яка проводилась протягом 2022 року.

В обговоренні доповіді  взяв участь ректор університету, професор Олег ГРИГОР та  голова Обкому профспілки працівників освіти і науки України Анатолій СТЕЦЕНКО.

Конференція схвалила Звіт профспілкового комітету та визнала його роботу задовільною.