Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Урочисте нагородження членів Профспілки ЧДТУ 29.08.2022 року
Четвер, 01 вересня 2022 10:23

Урочисте нагородження членів Профспілки ЧДТУ 29.08.2022 року

29 серпня 2022 року відбулось урочисте засідання Вченої ради Черкаського державного технологічного університету. Були присутні почесні гості Анатолій Стеценко, голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та Петро Шевченко, голова Федерації Профспілок Черкаської області та голова первинної профспілкової організації університету Василь Загородній.

Анатолій Іванович, Петро Васильович та Василь Володимирович привітали присутніх з початком нового навчального року, побажали успіхів трудовому колективу та нагородили профспілковий актив університету почесними грамотами Федерації Профспілок Черкаської області та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

За багаторічну сумлінну та плідну працю, активну профспілкову та громадську діяльність, високий професіоналізм та компетентність, вагомий особистий внесок у навчання і виховання здобувачів освіти нагороджено членів галузевої Профспілки:

• Лазуренка Валентина Миколайовича, проректора з гуманітарно-виховних питань, доктора історичних наук, професора кафедри історії та права Черкаського державного технологічного університету;
  • Ткаченко Марину Ігорівну, заступницю голови первинної профспілкової організації Черкаського державного технологічного університету;
  • Ротте Сергія Вікторовича, голову профбюро будівельного факультету, завідувача кафедри геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності, кандидата технічних наук, доцента кафедри Черкаського державного технологічного університету;
  • Северинчук Марину Ігорівну, членкиню профспілкового комітету, голову профбюро, начальницю відділу студентського розвитку та культурних програм Черкаського державного технологічного університету;
  • Литвин Олену Володимирівну, членкиню профспілкового комітету, голову профбюро, начальницю редакційно-видавничого відділу Черкаського державного технологічного університету;
  • Антоненка Якова Степановича, головного бухгалтера Черкаського державного технологічного університету.

Почесні грамоти Федерації Профспілок Черкаської області та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України були підкріплені грошовими винагородами від Обкому Профспілки та Профкому ЧДТУ.

Бажаємо коллективу університету нових наукових звершень івідкриттів, блискучих ідей, цікавих проєктів та їх успішного втілення, збереження і примноження накопиченого унікальногодосвіду, оптимізму, талановитих і відданих студентів!