Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Профком організував для працівників ЧДТУ та їхніх дітей екскурсію в Черкаський міський зоопарк
Понеділок, 23 травня 2022 11:25

З нагоди травневих свят, в умовах війни, Профспілковий комітет організував культурно-масовий захід для працівників університету, щоб розвантажити та покращити загальний психологічний стан. Профспілчани університету та їхні дітки мали змогу протягом травня відвідати Черкаський міський зоопарк«Рошен».Сподіваємось, шановні колеги та їхні дітки отримали лише приємні враження під час сімейного відпочинку!