Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Профспілковий комітет привітав працівників прес-служби ЧДТУ з професійним святом Днем журналіста
П'ятниця, 04 червня 2021 13:27

04.06.2021 року, напередодні Дня журналістики голова первинної профспілкової організації Черкаського державного технологічного університету  Загородній Василь Володимирович   та його заступниця Ткаченко Марина Ігорівна відзначили високий професіоналізм  та  привітали з професійним святом  працівників відділу прес-служби ЧДТУ  солодкими подарунками. Начальниця прес-служби Квятковська Ольга Василівна висловила щирі слова подяки.