Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Профспілковий комітет ЧДТУ привітав ветеранів Другої світової війни
Вівторок, 11 травня 2021 10:41

Профспілковий комітет ЧДТУ привітав ветеранів Другої світової війни

Голова ППО ЧДТУ Загородній Василь Володимирович та заступник голови ППО ЧДТУ Ткаченко Марина Ігорівна 07.05.2021 р. з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні привітали ветеранів, колишніх співробітників закладу вищої освіти, квітами й матеріальною відзнакою.

Серед пошанованих ветеранів – колишні працівники Черкаського державного технологічного університету: Чепіль Раїса Олексіївна, Грядунов Віктор Іванович, Ушеніна Валентина Петрівна, Кайдаш Микола Геврасійович.

Ветерани не стримували емоцій, згадували незабутні миті минулих подій, ділилися спогадами. У пам’яті людській навічно закарбовані великий подвиг і велика трагедія нашого народу.