Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини 29 ЖОВТНЯ 2020 р.,у четвер, ВІДБУДЕТЬСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧДТУ
П'ятниця, 23 жовтня 2020 08:32

29 жовтня 2020 р., у четвер,

ВІДБУДЕТЬСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧДТУ

Порядок денний:

1.Про подовження повноважень делегатів звітно-виборної конференції первинної профспілкової організації університету до завершення звітно-виборного періоду.

2.Звіт ректора Черкаського державного технологічного університету О.О. Григора про виконання умов Колективного договору.

3.Звіт голови первинної профспілкової організації Черкаського державного технологічного університету В.В. Загороднього про виконання умов Колективного договору.

4.Про затвердження Колективного договору Черкаського державного технологічного університету на 2020-2022 роки.

5.Різне.

Початок конференції – 14:30

Місце проведення – буде оголошенододатково ( залежно від епідемічної ситуації)

Початок реєстрації делегатів – буде оголошено додатково(залежно від епідемічної ситуації)