Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Профспілковий комітет урочисто пошанував працівників ЧДТУ з нагоди Дня працівників освіти України
Понеділок, 05 жовтня 2020 15:02

Профспілковий комітет Черкаського державного технологічного університету привітав працівників університету на святковому заході з нагоди Дня працівників освіти, що відбувся 01.10.2020 р.в ЧДТУ. Голова первинної профспілкової організації ЧДТУ, кандидат медичних наук Загородній Василь Володимирович вручив освітянам Грамоти Обласної профспілки працівників освіти і науки та Почесні грамоти профспілкового комітету ЧДТУ, до яких додавалося і грошове заохочення.