Ви тут: ЧДТУ Профком Оголошення, звітність та новини Щодо оздоровлення на літній період 2020 р.
П'ятниця, 19 червня 2020 16:14

Щодо оздоровлення на літній період 2020 р.

Згідно рішення

засідання профспілкового комітету

19.06.2020 року ППО ЧДТУ забезпечує:

1. З метою ефективного проведення оздоровлення співробітників та студентів ЧДТУ на оздоровчих базах університету “Топольок” (м. Очаків) та “Рось” (с. Тубільці) здійснення оплати вартості проживання на базах у розмірі 50% вартості ( але не більше 1000 грн.)

2. Проведення оплати путівок у табори відпочинку дітей членів профспілки ЧДТУ в розмірі 33% вартості путівки.

Також ППО ЧДТУ повідомляє: до профспілкового комітету надійшов лист від Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України про те, що через карантин в Україні та рекомендації уряду щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 оздоровлення дітей влітку поточного року в ДЗО «Мрія» не буде. Проте 11 червня 2020 року було проведено Всеукраїнську селекторну нараду та засідання центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2020 році, де розглядалось питання можливості в умовах епідемії проведення оздоровчої кампанії. Ситуація у кожному регіоні різна, тому й питання  відкриття оздоровниць буде вирішуватись по кожному з них індивідуально. Наразі в Черкаській області лише Козацький дитячий табір відпочинку «Дахнівська січ» запропонував свої послуги для відпочинку дітей. В разі відкриття цього чи інших таборів області та наявності заяв батьків-членів Профспілки, бажаючих оздоровити свої дітей в таборах Черкаської області, обласний комітет Профспілки буде надавати фінансування на доплату за путівку в сумі 2000 (дві тисячі гривень) за чотирнадцять днів.