ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Доцент ЧДТУ Костянтин Базіло став переможцем відкритого чемпіонату Асоціації гирьового спорту України з гирьового напівмарафону
Вівторок, 08 травня 2018 13:08

5-6 травня у м. Тернопіль на базі Палацу спорту «Текстильник» проходив відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 16 областей України та команда Польської спортивної академії. У вправі напівмарафон-поштовх 1 місце у своїй ваговій категорії здобув доцент, докторант кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ Костянтин Базіло.

Вітаємо переможця та бажаємо нових спортивних досягнень.