Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Податкова система України»
Понеділок, 23 квітня 2018 14:15

18-20 квітня 2018 року у Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України». В Олімпіаді взяли участь студенти кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету Базіль Анастасія – студентка 5 курсу та Ковальова Оксана – студентка 4 курсу. За результатами участі в Олімпіаді, Базіль Анастасія була відзначена Дипломом «За відмінне знання фіскальної теорії».

Вітаємо учасників і дякуємо організаторам заходу за можливість взяти участь в Олімпіаді, за чудові враження та комфортну атмосферу!