,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Роботи студентів-дизайнерів ЧДТУ беруть участь у Міжнародній виставці «Сьоме відчуття»
Понеділок, 23 квітня 2018 15:52

Роботи студентів-дизайнерів ЧДТУ беруть участь у Міжнародній виставці «Сьоме відчуття»

Роботи студентів-дизайнерів ЧДТУ беруть участь у Міжнародній виставці «Сьоме відчуття»

19 квітня 2018 року у Черкаському обласному художньому музеї відбулося відкриття Міжнародної виставки-конкурсу робіт студентів кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету спеціалізації «Промисловий дизайн» та студентів Краківської академії мистецтв імені Яна Матейка «The7thsense».

Відомо, що дизайнери прикрашають світ, дизайнери – це ті люди, які майстерно, за допомогою мистецтва,  створюють комфорт у повсякденному житті, –зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.    Кафедра дизайну Черкаського державного технологічного університету не перестає дивувати розмаїттям заходів, у яких вона бере участь, та активною діяльністю не лише в Черкасах, а й далеко за межами міста.

 

Виставку «Сьоме відчуття» організовано в межах договору про співпрацю між Краківською академією образотворчих мистецтв імені Яна Матейка та Черкаським державним технологічним університетом. Кураторами проекту є професор кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету, керівник спеціалізації «Промисловий дизайн» Інна Яковець та викладач кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Наталія Литовченко.

Виставка «The 7th sense» відрізняється від інших експозицій тим, що це виставка-конкурс, і нам необхідно справедливо оцінити роботи двох дизайнерських шкіл та визначити кращих із кращих,  –  наголосила завідувач кафедри дизайну ЧДТУ Наталія Романенко.

На відкритті виставки «Сьоме відчуття» також були присутні професор Краківської академії образотворчих мистецтв імені Яна Матейка Петер Божик та професор Харківської державної академії дизайну і мистецтв, голова журі конкурсу Олександр Бойчук.

Всі фотографії можна переглянути на Flickr

Промисловий дизайн являє собою процес проектування товарів, які повинно бути виготовлено за допомогою технологій масового виробництва. Ключова умова створення дизайнерського продукту – єдність краси, зручності та користі. Створені студентами образи є глибоко людиноцентричними, естетично привабливими та функціональними. Представлені макети враховують такі принципи дизайну, як зручність, екологічність та інновація. Такими, зокрема, є роботи, створені студентами під керівництвом викладачів, для людей з інвалідністю.

У межах Міжнародної виставки відбувся конкурс у декількох номінаціях:

-транспортні засоби;

-малі архітектурні форми;

-меблі та обладнання;

-дитячий ігровий простір;

-виставковий простір;

-3D моделювання та візуалізація.

Переможці виставки-конкурсу були відзначені дипломами відповідно до рішення неупередженого журі.

Виставка «Сьоме відчуття» у Черкаському обласному художньому музеї триватиме до 13 травня.