Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ обрали Міс та Містера – 2018
Четвер, 19 квітня 2018 16:48

У ЧДТУ обрали Міс та Містера – 2018

18 квітня у Черкаському державному технологічному університеті відбувся феєричний  шоу-конкурс «Міс та Містер ЧДТУ-2018».

Така подія вже багато років дозволяє розкривати творчі здібності студентів, вчить їх працювати в команді, допомагає знаходити нових друзів. Але цього року вперше захід змінив формат (3 етапи конкурсу) та ведучих ( першокурсник Женя Адаменко та студентка 4 курсу Аня Рамазанова), аби представити глядачам зовсім новий вражаючий космічний проект. Завдяки сучасному технічному оснащенню, незвичайне дійство можна було спостерігати у переповненій актовій залі університету. Цьогоріч подію зголосилися підтримати аж 26 спонсорів. Режисером-постановником шоу-конкурсу виступив студент 4 курсу лінгвістичного факультету Едуард Кучеренко.

Всі фотографії можна переглянути на Flickr

-    У Черкаському державному технологічному університеті сьогодні традиційне свято, яке студенти зробили самі. Дякую організаторам за креативний підхід до організації конкурсу. Хочу побажати  журі, щоб судили справедливо і обрали найкращих, але я впевнений, що всі учасники гідні перемоги, - наголосив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.

Молоді, красиві, завзяті, талановиті студенти впевнено вийшли на сцену, щоб довести всім, що вони – найкращі. Оцінювало учасників професійне журі, на чолі з випускницею ЧДТУ, досвідченим організатором конкурсу Юлією Горб.

Цьогорічні учасники демонстрували свої найкращі вміння, здібності, таланти та креативність під час різноманітних цікавих конкурсних завдань, намагаючись підкорити неупереджене журі, яке пов’язане з індустрією моди, мистецтва та краси.

Після запеклої творчої боротьби титул «Міс ЧДТУ – 2018» здобула Алла Запорожець студентка 2 курсу факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну, а почесне звання «Містер ЧДТУ - 2018» отримав третьокурсник факультету харчових технологій та сфери обслуговування Віктор Гузенко.

Вітаємо переможців!

Галерея зображень