Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління ЧДТУ пройшов День студентської науки
Четвер, 19 квітня 2018 11:09

18 квітня на кафедрі проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління ЧДТУ відбулася студентська науково-практична конференція, присвячена Дням студентської науки в Черкаському державному технологічному університеті.

Студенти кафедри доповідали про виконані дослідження з розвитку машинобудівного обладнання та обладнання харчових виробництв і представили багато цікавих результатів. Зокрема, студент Байбак В. М. запропонував шляхи підвищення надійності лінії з гарячого цинкування металевих виробів, а студент 1-го курсу Орел В. В. за допомогою експериментальних досліджень обґрунтував нову модель подрібнення фаршу в промислових м'ясорубках.

Доброю традицією стала участь у конференції і слухачів фізико-технічного відділення Кам`янської районної Малої Академії Наук. Учні загальноосвітніх шкіл Кам`янського району показали високий рівень підготовки та представили результати ґрунтовних досліджень процесів, що супроводжують роботу обладнання по отриманню енергії з нетрадиційних джерел. Особливо виділились доповіді Гудзими Д., Солом'яного Я. С. та Кропиви О. В. Вони присвячені проблемам отримання біогазу при переробці відходів сільського господарства, виготовленню паливних брикетів та використанню теплової сонячної енергії.

Професорсько-викладацький склад кафедри високо оцінив представлені роботи, надав рекомендації щодо подальших наукових пошуків в даних напрямках і побажав слухачам Малої Академії Наук успішного навчання та значних творчих досягнень.