Ви тут: ЧДТУ Новини 18 квітня − Міжнародний День пам'ятників та історичних місць
Середа, 18 квітня 2018 10:01

18 квітня − Міжнародний День пам'ятників та історичних місць

Сьогодні світова спільнота відзначає День пам'ятників та історичних місць. Його девізом став заклик «Збережемо нашу історичну батьківщину».

Міжнародний День пам'ятників та історичних місцьу 1982 році було встановлено Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам'ятників і визначних місць (ICOMOS), створеної при ЮНЕСКО. Свято відзначається у світі з 18 квітня 1984 року щорічно.
Україна − держава з багатовіковою історією та культурою. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам'ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію чи особистість. Черкащина несказанно багата на культурні та різноманітні історичні пам'ятки, але чи буде у наших нащадків можливість помилуватися ними, доторкнутися до минулого, цілком залежить від нас.
Вивчайте, пишайтеся та бережіть свою історію! Подорожуючи по своїй землі, ви відкриєте для себе багато нового і цікавого.