Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі фізичного виховання та здоров’я людини пройшов День студентської науки
Середа, 18 квітня 2018 09:47

З метою популяризації фізичного виховання і спорту та у зв’язку із проведенням днів студентської науки у Черкаському державному технологічному університеті.

Кафедра фізичного виховання та здоров’я людини (16.04.2018р, навчальний корпус №7) взяла активну участь у підготовці та залученні студентів до обговорення ключових питань фізичної культури  та здоров’я студентської молоді. З доповідями виступили 18 студентів усіх факультетів Черкаського державного технологічного університету.

За результатами підготовлених тез доповідей та виступів студентів було визначено трьох переможців:

1 місце

«Мотивація до занять фізичними вправами і спортом»

Студ. гр. ФК-161, ФЕУ, Ірина Чудак

Керівник старший викладач Степан Мариненко

2 місце

«Вплив фізичних вправ і спорту на здоров’я людини»

Студ. гр. ПЗ-174, ФІТІС, Артем Логвиненко

Керівник доцент Лариса Ярославська

3 місце

«Вплив занять кросфітом на мотивацію молоді до регулярних занять спортом»

Студ. гр.Т-63, ФХТСО, Олеся Канюк