Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся пеший тур олімпіади зі спеціальності «Дизайн»
Четвер, 22 березня 2018 16:09

У ЧДТУ відбувся пеший тур олімпіади зі спеціальності «Дизайн»

Нещодавно, 15 березня, на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету відбувся перший тур олімпіади в межах підготовки до ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дизайн», яка відбудеться цього року в Харківській державній академії дизайну та мистецтв. 17 студентів  2-5 курсів спеціальності «Дизайн» доклали максимум зусить для роботи над темою  «Трансформація архітектурних капітальних об’єктів в якості джерела творчості в дизайні предметно-просторового середовища».

Після підготовки експозиції робіт  учасників олімпіади та роботи журі у складі викладачів кафедри дизайну були визначені переможці:

1 місце – Нестеренко Сергій, гр. ДЗ-42;

2 місце – Тертишник Марина, гр. ДЗ-53;

3 місце – Овчаренко Валерія гр. ДЗ-42.

Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо подальших успіхів.