Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ взяли участь в акції «Крим – це Україна»
Понеділок, 19 березня 2018 11:11

Представники ЧДТУ взяли участь в акції «Крим – це Україна»

Учора, 18 березня, на Соборній площі міста Черкаси відбувся флешмоб «Крим – це Україна», у якому взяли участьпонад 300 небайдужих черкащан, серед яких і представники Черкаського державного технологічного університету.

Ректор ЧДТУ Олег Григор, проректори ЧДТУ, декани факультетів та завідувачі кафедр, студенти, викладачі, співробітники  черкаського вишу на головній площі міста разом із сотнями інших патріотів України нагадали всім, що Крим – це частина нашої держави.

Ініціатива флешмобу виникла у молоді напередодні в соціальних мережах. Учасники вишикувались у формі гасла «Крим – це Україна»та підняли над собою таблички у вигляді бюлетенів із таким же написом. Потому, кожен учасник акціїпродемонстрував своє волевиявлення, «проголосувавши» цим бюлетенем, кинувши його до виборчих скриньок.

Захід відбувся за підтримки Обласної державної адміністрації та небайдужої молоді.