Ви тут: ЧДТУ Новини Ректор ЧДТУ привітав патрульну поліцію Черкащини з річницею
Четвер, 01 березня 2018 15:54

Ректор ЧДТУ привітав патрульну поліцію Черкащини з річницею

Два роки тому, 1 березня, у Черкаській області запрацювала нова патрульна поліція. Сьогодні півсотні новобранців поповнили лави патрульної поліції Черкащини, склавши присягу на вірність Україні.

За вагомі здобутки очільник Черкаської області Юрій Ткаченко та заступник міського голови Ігор Кривошеєв нагородили патрульних Почесними грамотами та почесними відзнаками Черкаської ОДА та Почесними подяками міської ради і цінними подарунками.

До урочистостей долучилося і керівництво Черкаського державного технологічного університету. Ректор ЧДТУ Олег Григор привітав поліцейських Черкащини з визначною подією, вручивши вітальну адресу начальнику Управління патрульної поліції Черкаської області Олександру Кокобі, та побажав непохитно стояти на варті закону, справедливості, пильнуючи мир, порядок та безпеку наших громадян.