Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ долучилися до роботи у комісії Малої академії наук
Вівторок, 27 лютого 2018 10:11

Представники ЧДТУ долучилися до роботи у комісії Малої академії наук

Нещодавно представники лінгвістичного факультету Черкаського державного технологічного університету долучилися до роботи в комісіях із захисту наукових робіт Малої академії наук − унікального українського проекту, що покликаний розвивати молодіжний науковий потенціал нашої країни.

У секції Мовознавство журі обласного етапу МАН складалося із доцентів кафедр лінгвістичного факультету − Макаренко Юлії Григорівни, Орлової Марини Олександрівни, та Махині Наталії Володимирівни. Близько 40 учнів 9-11 класів представили на розгляд комісії та своїх колег результати серйозних наукових розвідок філологічного спрямування.

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо надалі розвити навички наукових досліджень. Сподіваємося побачити цю талановиту молодь серед студентів нашого університету.