Ви тут: ЧДТУ Новини 25 лютого – 100 років від затвердження Тризуба державним Гербом
Понеділок, 26 лютого 2018 12:12

25 лютого – 100 років від затвердження Тризуба державним Гербом

25 лютого 2018 року минуло 100 років, відколи Тризуб став державним гербом Української Народної Республіки.

Історія українського герба почалась задовго до утворення Київської держави, оскільки одне із перших зображень тризуба на наших теренах зафіксоване на знахідках періоду Трипільської культури IV-III тис. до н. е. Згодом його почали активно використовувати пращури українців.

Для сучасного покоління українців Тризуб − це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому закдованослово «Воля».

Сьогодні ми вітаємо всіх патріотів України із днем одного із символів нашої держави, її величі і її оберега. Зі святом!