Ви тут: ЧДТУ Новини Представники кафедри іноземних мов ЧДТУ провели профорієнтаційну роботу
Понеділок, 05 лютого 2018 11:23

Представники кафедри іноземних мов ЧДТУ провели профорієнтаційну роботу

Представники кафедри іноземних мов  ЧДТУ провели профорієнтаційну роботу

Представники ЧДТУ розповіли майбутнім абітурієнтам про навчальний заклад, лінгвістичний факультет, звернувши особливу увагу на переваги, які отримують студенти вишу. Доброзичлива атмосфера, висококваліфіковані викладачі, активне студентське самоврядування та багато можливостей суспільної активності − все це є візитівкою як власне лінгвістичного факультету, так і навчального закладу загалом.

Учні 10-11 класів уважно засвоювали інформацію, ставили питання. Сподіваємося, що лисянські слухачі стануть у подальшому студентами Черкаського державного технологічного університету і пишатимуться своїм вибором.