Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ - переможець відкритого Чемпіонату Золотоноші з баскетболу
П'ятниця, 02 лютого 2018 09:40

ЧДТУ - переможець відкритого Чемпіонату Золотоноші з баскетболу

Баскетбольна команда Черкаського державного технологічного університету вдруге поспіль стала переможцем відкритого Чемпіонату з баскетболу міста Золотоноша. За щорічною традицією змагання проходили протягом 05-28 січня у спортзалі золоніської ЗОШ № 3. В аматорській першості брали  учать п’ять команд: «Олімп», «Кіндер», «ЧДТУ», «Легіон» та «Форсаж».

У півфіналі турніру баскетболісти університету здобули впевнену перемогу над командою «Легіон» з рахунком 70:57, що дало наснаги юнакам у фінальній зустрічі поборотися з гравцями БК «Олімп» та перемогти їх з рахунком 68:57.

За традицією, місцеві активісти, на чолі з Артуром Абрамовим визначили кращого гравця турніру та кращого юного гравця змагань та нагородили команди переможців і призерів кубками й медалями.

Кращим гравцем турніру  визнано Олексія Уханя БК «ЧДТУ»;
кращим юним гравцем став - Станіслав Петленко БК «Легіон».

Кращі бомбардири чемпіонату (50 % зіграних матчів):
1) Олексій Ухань «ЧДТУ" -76 оч.(19.0 за гру)
2) Станіслав Гривачевський "ЧДТУ" - 68 оч. (17.0)
3) Вадим Боровик "Легіон" - 98 оч. (16.3)
4) Дмитро Руденко "Кіндер" - 94 оч. (15.6)
5) Вадим Сломчинський "Олімп" -74 оч.(12.3)
6)Андрій Савків "ЧДТУ" -49 оч. (12.3)
7)Олександр Василенко "Форсаж" -45 оч. (11,25)

Команда-переможець БК «ЧДТУ»: Курч Дмитро, Бердніков Андрій, Литвин Анна, Шевченко Сергій, Кузьменко Владислав, Кравчук Сергій,  Любченко Денис, Литвиненко Владислав, Гай Євгеній, Гривачевський Станіслав, Стрілецький Сергій, Ухань Олексій, Прокопенко Євгеній, Щербина Богдан, Матвєєв Вадим, Савків Андрій, Добровольський Сергій, Дахно Олександр, Рудаков Костянтин.

Вітаємо баскетбольну команду «ЧДТУ» з перемогою!