Ви тут: ЧДТУ Новини Підтримаймо команду ЧДТУ в міжнародному конкурсі технологічних інноваційних ідей та стартапів
Четвер, 01 лютого 2018 09:25

За результатами конкурсного відбору проект представників Черкаського державного технологічного університету «MUSIC-Med (Mobile Ultrasonic Surgical Instrument for Civil-military Medicine) Мобільний ультразвуковий хірургічний інструмент для військової та цивільної медицини» увійшов до півфіналу конкурсу GIST Tech-I Competition(Global Innovation through Science and Technology), що проводиться Американською асоціацією сприяння розвитку науки AAAS (American Association for the Advancement of Science) під егідою Державного департаменту США (U.S. Department of State).

До команди проекту входять: Костянтин Базіло, к.т.н., доцент кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ; Василь Заїка, к.т.н., старший викладач кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ; Юлія Петрушко, магістрант кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ; Леонід Федорук, лікар-хірург Третьої Черкаської лікарні швидкої медичної допомоги.

Проект увійшов до півфіналу серед інших 109 проектів з 46 країн. На півфінальній стадії на сайті конкурсу відбувається голосування за проекти. За результатами голосування до фіналу пройдуть 10 проектів.

Коротка презентація проекту за посиланням:

Друзі! Підтримаймо наш проект!!!!!

Зробити це можна попередньо зареєструвавшись на сайті:

Голосувати за проект можна один раз на день, натиснувши “Vote” під відео та повторно віддавати голоси через кожні наступні 24 години до 22 лютого 2018 року.

Після натискання "Vote", будь ласка, зачекайте, доки система врахує голос.

Підтримаймо наших!

Проголосуймо за проект Mobile Ultrasonic Surgical Instrument for Civil-military Medicine!