Ви тут: ЧДТУ Новини У День Соборності в ЧДТУ обговорили сучасне бачення історичних подій в Україні
Понеділок, 22 січня 2018 14:03

У День Соборності в ЧДТУ обговорили сучасне бачення історичних подій в Україні

До Дня Соборності кафедра історії України та суспільних дисциплін  (завідувач кафедри – доцент Стадник Ірина Юріївна) Черкаського державного технологічного університету провела методичний семінар, під час якого обговорили  специфіку сучасного викладання проблематики соборності України та подій сторіччя Української революції.

За новою академічною концепцією історія України – це тисячолітнє минуле нескореної і войовничої нації, − зазначив проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ, професор Валентин Лазуренко, посилаючись на  сучасну концепцію доктора історичних наук Тараса Чухліба. − Сьогодні, як ніколи, надзвичайно актуально постає проблема перегляду загальної концепції історії України та сприйняття суспільством її давнього минулого.

На семінарі виступили кандидати історичних наук, доценти Стадник І.Ю., Яшан О.О., Лисенко А.І., Лазуренко Ю.М., Ілляшенко Ю.Ю.