Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ увійшов до трійки лідерів найпрозоріших університетів України
Понеділок, 22 січня 2018 12:53

ЧДТУ увійшов до трійки лідерів найпрозоріших університетів України

Черкаський державний технологічний університет посів третє місце у рейтингу найпрозоріших університетів України у 2017 році.

Моніторингову кампанію, спрямовану на оцінювання рівня прозорості і ефективності закладів вищої освіти провела ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів». В основі методології дослідження була перевірка фактів дотримання українськими вищими навчальними закладами законодавства у сфері запобігання корупції, а також запровадження внутрішніх антикорупційних механізмів.

За результатами 9-місячного моніторингу 202 вищих навчальних закладів України, рівень прозорості антикорупційної політики в ЧДТУ складає 69.83%, що забезпечило вишу 3-тю сходинку у ТОП-10.

Колектив Черкаського державного технологічного університету сподівається, що такий результат суттєво вплине на вибір абітурієнтів майбутньої альма-матер.