Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі ЧДТУ пройшли інтернет-курс «Сталий розвиток громад»
Понеділок, 15 січня 2018 10:29

Викладачі ЧДТУ пройшли інтернет-курс «Сталий розвиток громад»

Протягом різдвяних свят викладачі кафедри приладобудування, мехатроніки та комп'ютеризованих технологій факультету електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету пройшли інтерактивний інтернет-курс «Сталий розвиток громад» Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління Міністерства природи України за підтримки програми малих грантів Глобального екологічного фонду з отриманням сертифікату учасника.

У програмі курсу були висвітлені наступні тематики: Сталий розвиток; Сталі громади; Зелена економіка; Зміна клімату; Енергія; Сільське господарство; Харчування; Водні ресурси; Відходи; Біорізноманіття; Екосистемні послуги; Роль громадськості у впровадженні принципів сталого розвитку; Гендер для громад; Сталі державні закупівлі.

Завідувач кафедри ПМКТ, к.т.н., доцент Бондаренко Юлія Юріївна., к.т.н., доцент Бондаренко Максим Олексійович., д.т.н., професор Гальченко Володимир Якович, к.т.н., доцент Трембовецька Руслана Володимирівна, к.т.н., доцент Кісіль Тетяна Юріївна та к.т.н., старший викладач Тичков Володимир Володимирович отримали сертифікати про успішне завершення інтернет-курсу.