Ви тут: ЧДТУ Новини У Черкасах відбудеться регіональний круглий стіл для підготовки Форуму майбутнього Черкащини «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»
Понеділок, 11 грудня 2017 15:38

12 грудня з 11:00 до 13:00 у Черкаському Палаці культури «Дружба народів» відбудеться регіональний круглий стіл для підготовки Форуму майбутнього Черкащини «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» на тему «Професійна освіта як основа формування кадрового потенціалу та економічного зростання Черкаської області».

У заході візьмуть участь: Черкаська обласна державна адміністрація (профільні управління); Черкаська обласна рада; представники районних державних адміністрацій; Черкаська міська рада; керівники підприємств області; обласний Центр зайнятості; громадські організації бізнес-спрямування; заклади професійної освіти; вищі навчальні заклади.

Регіональний круглий стіл ставить за мету підвищення престижу місцевих роботодавців у суспільстві в частині створення належних умов праці, кар’єрного зросту та гідної зарплати. Також підніматимуться питання щодо проблем професійної освіти Черкаської області в контексті синергії із запитами роботодавців; визначення основних проблем ринку праці Черкащини в сучасних умовах; впровадження принципів дуальної освіти в освітніх закладах і на підприємствах області; створення постійнодіючої дискусійної платформи з метою формування привабливості регіонального ринку праці Черкащини для місцевої молоді та популяризації робітничих професій.

Форум майбутнього Черкащини «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» передбачає:

- активні зустрічі в форматі круглий стіл для ВНЗ, професійних закладів, роботодавців і влади для розробки «дорожньої карти» розвитку активізації соціально-економічного розвитку регіону в близько строковій перспективі (на 2018 рік);

- презентація освітніх закладів і підприємств в форматі виставки;

- професійні «workshop» для школярів;

- відвідування підприємств студентами і школярами;

- інші заходи, що будуть запропоновані і схвалені учасниками круглого столу.

Ініціатори заходу:

Черкаська обласна державна адміністрація (Ткаченко Ю.О.)

Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців (Райков Б.С.)

Черкаська обласна рада ректорів, директорів ВНЗ I – IV р.а. (Черевко О.В.)

Черкаський державний технологічний університет (Григор О.О.)

Федерація професійних спілок Черкаської області (Шевченко П. В.)

Регіональна рада підприємців в Черкаській області (Турченяк О.В.)

ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» (Глєбов Є.М.)