Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі ЧДТУ готують переможців Всеукраїнських конкурсів
Понеділок, 11 грудня 2017 12:11

Викладачі ЧДТУ готують переможців Всеукраїнських конкурсів

Нещодавно одинадцятикласниці Черкаської гімназії №9 імені О.М. Луценка Софія Іванчук і Марія Романовська отримали Дипломи третього ступеня VIII Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» в номінації Матеріалознавство та перспективні технології.

Проект «Дослідження можливостей друку 3D-принтерів з паралельними кінематичними схемами» під керівництвом старшого викладача кафедри фізики ЧДТУ Юрія Коваленка та кандидата технічних наук, доцента кафедри автомобілів та технології їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету Максима Рудя приніс черкаським ученицям визнання на Всеукраїнському конкурсі-виставці молодіжних інноваційних проектів.

Варто зазначити, що кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобілів та технології їх експлуатації Рудь Максим Петрович та старший викладач кафедри фізики факультету комп’ютеризованих технологій машинобудівництва і дизайну Коваленко Юрій Іванович протягом кількох років здійснювали професійну наукову підготовку старшокласниць до участі у відповідальних  конкурсах.