Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ організували флешмоб «Хештег»
П'ятниця, 08 грудня 2017 18:39

Студенти ЧДТУ організували флешмоб «Хештег»

Актив Студентської ради Черкаського державного технологічного університету провів креативний флешмоб під назвою «Хештег».

Арт-перфоманс мав на меті спростувати упередження,  які соціум накладає на людей, відповідно до їхнього зовнішнього вигляду: адже обкладинка, яку ми бачимо, зазвичай, відрізняється від дійсності.

Ідея флешмобу полягала в тому, що всі бажаючі могли підходити до студентів-акторів, які тримали у руках таблички з хештегами #ЗаУчка, #Сіра_мишка, #Шкаф та інші. Далі, кожен студент в певному образі спростовував перше враження, яке виникає щодо нього, розповідаючи свою життєву історію і таким чином руйнував стереотип.

Організатор заходу – голова департаменту культмасу, спортивно-масових заходів та благодійництва  Студентської ради ЧДТУ Едуард Кучеренко.

Ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та проректор з гуманітарно-виховної роботи Валентин Лазуренко також не оминули увагою креативне студентське дійство.