Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся обласний конкурс серед учнівської молоді на кращого знавця логічних ігрових програм
Понеділок, 04 грудня 2017 10:38

Комунальний заклад «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» за підтримки факультету  комп'ютеризованих технологій машинобудування та дизайну ЧДТУ ініціював проведення обласного конкурсу на кращого знавця логічних ігрових програм серед учнівської молоді.

−     Головна мета такого заходу − зацікавити дітей комп’ютерними технологіями, розвинути в них логічне мислення, організовувати змістовне дозвілля вихованців гуртків, зазначає завідувач відділу методичного Комунального закладу  «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» Галина Малород. − Крім того, це постійний пошук та підтримка обдарованих дітей, допомога в реалізації їхніх здібностей і таланту.

У конкурсі взяли участь 28 вихованців від 14 позашкільних навчальних закладів. Діти прибули на конкурс з різних міст обласnі, таких як: Черкаси, Тальне, Кам’янка, Сміла, Умань, Єрки, Катеринопіль, Золотоноша та ін.

У той час, коли журі підбивали підсумки конкурсу, діти побували на екскурсії у Черкаському державному технологічному університеті. Школярі мали змогу ближче познайомитися з вищим навчальним закладом, побувати в навчальних кабінетах та лабораторіях, побачити роботу 3-Д принтера, скласти уявлення про навчання у виші і, можливо, визначитися із майбутньою професією.

За результатами проведеного конкурсу, в особистій першості у номінації «Сапер» перемогу здобув Давиденко Богдан, вихованець ЦДЮТ Смілянської районної ради; переможцем у номінації «Лінії» та «Реверсі» став Вербівський Олександр, вихованець Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»; номінацію «Тетріс» підкорила Ганжа Поліна, вихованка Черкаської районної СЮТ. Звання «Кращий знавець логічних ігрових програм» здобув Вербівський Олександр, вихованець Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». В командній першості перемогу здобула команда КЗ «ЧОЦНТТУМ Черкаської обласної ради», друге місце виборола команда КПНЗ «БДЮТ» Єрківської селищної ради, третє місце посіла команда ЦДЮТ Смілянської районної ради