Ви тут: ЧДТУ Новини Дизайн-проекти студентів ЧДТУ представлені на Міжнародному Бієнале дизайну COW 2017
Понеділок, 04 грудня 2017 09:30

Дизайн-проекти студентів спеціалізації «Промисловий дизайн» кафедри Дизайну ЧДТУ взяли участь у Міжнародному Бієнале дизайну COW 2017,  відкриття якого відбулося 23 листопада в місті Дніпро.

На COW Бієнале представлені роботи дизайнерів із 34 країн світу: Аргентина, Вірменія, Білорусь, Бразилія, Болгарія, Канада, Китай, Киргизстан, Еквадор, Англія, Франція, Угорщина, Індія, Індонезія, Іран, Ізраїль, Італія, Японія, Литва, Македонія, Мексика, Польща, Пакистан, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Південна Корея, Швейцарія, Туреччина, Україна, ОАЕ, США, Венесуела. Цьогоріч Україна представлена трьома дизайнерськими школами – Запоріжжя, Херсон та Черкаси.

У фінал конкурсу пройшли і проекти студентів Черкаського державного технологічного університету. Спеціалізація «Промисловий дизайн» кафедри Дизайну ЧДТУ була представлена 12-ма проектами (автори – Скальська А., Собовий О., Іваненко Б., Лупан В., Гонтар В., Ярчук А., Марченко А., Амірян А., Торгало О., Теліженко М., Рєзанка А. та Шевченко О.), виконаними під керівництвом професора кафедри дизайну Яковець І.О. та викладача Литовченко Н.М.

Кафедра Дизайну отримала подяку за активну участь у цьогорічному Міжнародному Бієнале дизайну COW 2017.

Заохочувальним дипломом нагороджена Шевченко Олена за дизайн-проект велосипеду-трансформеру.

Вітаємо!