,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачі та студенти ЧДТУ взяли участь у навчальному семінарі-моделюванні «НОВІ ГРАНІ СУСІДСТВА»
Середа, 29 листопада 2017 11:05

Викладачі та студенти ЧДТУ взяли участь у навчальному семінарі-моделюванні «НОВІ ГРАНІ СУСІДСТВА»

Викладачі та студенти ЧДТУ взяли участь у навчальному семінарі-моделюванні «НОВІ ГРАНІ СУСІДСТВА»

Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Instituteспільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFAза фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини продовжує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні.

Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти та шляхом моделюючих тренінгів більш глибоко зрозуміти  сутність організації європейських суспільно-політичних відносин.  20-22 листопада 2017 року учасниками семінарів стали викладачі та студенти Черкаського державного технологічного університету. В ході участі у симуляції учасники мали змогу ознайомитися та проаналізувати різноманітні аспекти сусідства, зокрема, оцінити шанси на тривале залучення прикордонних країн та їх населення до розгляду передумов та предметних питань реалізації європейської політики сусідства. Під час симуляції учасники осмислювали ці аспекти шляхом контраргументування; це ініціювало дискусію, присвячену характеристикам і цінностям життя на європейському континенті, близьку до реальності, а також допомогло побудувати стратегію вирішення конфлікту інтересів в процесі більш тісного співробітництва з сусідніми країнами.

Тренінг показав альтернативи процесу прийняття рішень на європейському континенті, і продемонстрував важливість участі кожного представника суспільства у розвитку процесів європейської інтеграції в ході співпрацісусідніх країн з ЄС. Під час проведення симуляції, на основі інтерактивних методів засвоєння інформації та виконанні практичних завдань, учасники усвідомили, що забезпечення безпеки, стабільності та добробуту є ключовим моментом в розвитку сусідства.

Особливо важливим є загальне визнання європейських цінностей: самовизначення народів Європи, демократія та повага до прав людини, дотримання спільних цінностей у сферах верховенства права, належного державного управління, незалежність судової системи, прозорість політичних інститутів на національному та загальноєвропейському рівнях.

Особливу подяку висловлюємо ректору ЧДТУ Олегу Григору за сприяння проведення заходу у стінах університету та директору CIVIC-Інституту Александеру Бурці за цікаво проведений семінар.