Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ відвідали Міжнародний промисловий форум-2017
Середа, 29 листопада 2017 10:01

Представники ЧДТУ відвідали Міжнародний промисловий форум-2017

Cтуденти, викладачі, аспіранти і співробітники кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайнуЧДТУ відвідали Міжнародний промисловий форум - 2017 у м.Києві.

Минулого тижня,   21 – 24 листопада 2017 року,в Києвіна території Міжнародного виставкового центру відбувався XVI Міжнародний промисловий форум-2017.

Такий захід є найбільшою промисловою виставкою в Україні і вже протягом 12 років щорічно збирає спеціалістів із провідних підприємств та технічних навчальних закладів України, близького та далекого зарубіжжя. Як і в попередні роки, виставку відвідала делегація Факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну, що складалася з викладачів факультету, аспірантів, студентів. Зокрема, Кафедру технологій та обладнання машинобудівних виробництв представляли викладачі Валерій Юрійович Шматков та Віктор Юрійович Васильченко, а також студенти різних курсів.

Під час відвідування стендів Міжнародного промислового форуму, наші студенти та викладачі ознайомилися з сучасним обладнанням вітчизняних та зарубіжних підприємств, світовим рівнем розвитку різноманітних галузей промисловості:

Металообробка (металообробні технології, обладнання)
УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
Гідравліка. Пневматика
Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
Підйомно‑транспортне, складське обладнання
Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Загалом у Міжнародному промисловому форумі прийняли участь близько 350 підприємств, було представлено новітню продукцію з 32 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, зокрема машинобудівної галузі.

Таким чином, після відвідання Міжнародного промислового форуму, студенти кафедри технологій та обладнання машинобудівних виробництв кафедри отримали знання та уявлення про сучасний стан і тенденції розвитку машинобудівної галузі України та світу, технологічні можливості обладнання, з яким їм доведеться працювати в майбутньому, після отримання дипломів.

Для викладачів кафедри інформація, отримана під час участі у промисловій виставцці настільки високого рівня, є неоціненною при формуванні навчальних та лекційних матеріалів для забезпечення їх відповідності найбільш сучасному, світовому рівню промисловості.