Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ переглянули народну трагедію «Сад Гетсиманський»
Середа, 29 листопада 2017 14:02

Представники ЧДТУ переглянули народну трагедію «Сад Гетсиманський»

У вівторок, 28 листопада, студенти, викладачі та співробітники ЧДТУ взяли участь у культурно-просвітницькому заході − відвідали виставу «Сад Гетсиманський».

Черкаський музично-драматичний театр показав народну трагедію «Сад Гетсиманський» за однойменним романом Івана Багряного, в приміщенні БК ім. І.Кулика. Вистава присвячена жертвам голодомору та комуністичних репресій.

Роман «Сад Гетсиманський» є гімном людській гідності на межі буття і смерті, а одночасно і гнівним вироком тоталітарному сталінському режиму, який нищив мільйони людей без слідства і суду.

Культурно-просвітницький захід організовано за підтримки Профспілкового комітету ЧДТУ.