Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбудеться реклама-фест «Моя школа – найкраща!»
Вівторок, 28 листопада 2017 14:29

У ЧДТУ відбудеться реклама-фест «Моя школа – найкраща!»

Завтра, 29 листопада об 11:00, в актовій залі Черкаського державного технологічного університету визначатимуть переможців конкурсу відеопроектів «Моя школа – найкраща!».

Кафедра економічної кібернетики та маркетингу за підтримки кафедри філософських і політичних наук та кафедри дизайну ЧДТУ організовують унікальний фестиваль, аби всі дізналися більше про школи Черкащини, про цікаве шкільне життя та особливості кожного навчального закладу.

Об 11:00 розпочнеться реєстрація учасників, працюватимуть виставкові та фотозони. На відвідувачів чекає пісочна анімація, запашна кава та різноманітні смаколики.

А вже о  12:00 неупереджене журі визначатиме найкращі відеороботи серед шкіл-учасників: Черкаська спеціалізована школа №13; Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8; Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30; Cигнаївський НВК «ДНЗ- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20; Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25; Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2; Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 33 ім. Василя Симоненка; Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32; Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17; Єрківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя України В.М.Чорновола; Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 11; Смілянський НВК «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа 1-3 ступенів» №15; Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів № 21 ім. Ю.Г. Іллєнка; Перша міська гімназія м. Черкаси; Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1; Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28; Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10; Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15; Черкаська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 ім.І.Ф.Момота; Черкаська спеціалізована школа №27.

Після перегляду презентацій відбудеться оголошення переможців та урочисте нагородження.