Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ долучилися до авторалі «AERORING 2017»
Четвер, 23 листопада 2017 12:10

Студенти ЧДТУ долучилися до авторалі «AERORING 2017»

Минулих вихідних на черкаському летовищі близько чотирьох десятків автогонщиків із усієї України змагалися за Кубок автомобільної федерації України.

Студенти кафедри автомобілів та технології їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету активно допомагали організаторам видовищного дійства, Автомобільному клубу «Черкаси», аби 6-й етап Трофею Автомобільної Федерації України з ралі на серійних автомобілях «AERORING2017» пройшов на найвищому рівні.

Відтак, майбутні фахівці спеціальності «Автомобільний транспорт» відповідально поставилися до організаційних моментів автоперегонів: вони завзято прибирали територію до і після змагань, формували траєкторію та вибудовували автотрасу, контролювали проходження траси учасниками змагань.

Очільник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко відзначив вагомий внесок студентів ЧДТУ в підготовку та проведення заключного етапу змагань на серійних автомобілях у цьому сезоні.