Ви тут: ЧДТУ Новини Кафедра екології ЧДТУ проводить профорієнтаційну роботу з молоддю
Середа, 22 листопада 2017 16:34

Кафедра екології ЧДТУ проводить профорієнтаційну роботу з молоддю

Кафедра екології  ЧДТУ проводить профорієнтаційну роботу з молоддю

Кафедра екології будівельного факультету ЧДТУ проводить постійну профорієнтаційну роботу серед молоді міста та області.

Нещодавно відбулася профорієнтаційна зустріч у Черкаській спеціалізованій школі номер 33. Учні 11 класів мали змогу ознайомитися зособливостяминавчання та умовами  вступу за спеціальністю "Екологія".

Після профорієнтаційної роботизі студентами Тальнівського будівельно - економічного коледжу та Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва, молодь дізналася,як вступитиза скороченою формою навчання до Черкаського державного технологічного університету.

Представники ЧДТУ поінформували присутніх про навчальну базу, кадровий потенціал, перспективи та умови навчання на спеціальності.